Odalar

Her odadan müthiş bir panoramik manzaranın göründüğü, Likya Sahilinin turkuaz sularına bakan bu otelin bütün odaları her tür konforu sağlayacak şekilde tasarlandı.

Peninsula Gardens’daki bütün odalar muhteşem bir deniz ve gün batımı manzarasına bakan teraslara sahip ve odalarının hepsi, istenmesi halinde geniş tek kişilik yataklar halinde ayrılabilen dev boy yataklarla çok yüksek standartlara uygun olarak döşendi.

Şık mobilyalara, modern tasarıma ve lüks oda takımlarına sahip bu ferah odaların her biri lüks bir butik otelden bekleyeceğiniz, fakat konaklamanızı akılda kalıcı bir deneyim haline getirmek için beklentilerinizin de ötesinde sağladığımız kaliteli hizmet standardı sunuyor.

Topaz

Topaz önde gelen Deluxe odamızdır. Köşedeki konumu bu odaya bir tarafta teras, serinleme havuzu ve küçük bir bahçe, önde de bir balkon sağlamıştır.

Sapphire

Sapphire terası, balkonu ve serinleme havuzuyla neredeyse Topaz’ın eşidir. Bahçeleri denize doğru teraslanarak Babil’in Asma Bahçelerini andırmaktadır.

Gold

Gold, birinci binanın ortasında, zemin kattadır.

Silver

Silver önde gelen Deluxe odadır. Büyük boy rattan mobilyaların yanı sıra ayrı şezlonglar ve renkli saksı bitkileriyle dekore edilmiş olup, her tarafından muazzam manzaralarla çevrelenmiştir.

Genel özellikler

  • Ücretsiz Wifi
  • Çamaşır servisi
  • Havuz
  • Restoran
  • Otopark

Saat 08:00 ve gece yarısı arasında oda servisi mevcuttur; yerel fiyatlar geçerlidir.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizi arayın

+90 444 6761