Odalar

Her odadan müthiş bir panoramik manzaranın göründüğü, Likya Sahilinin turkuaz sularına bakan bu otelin bütün odaları her tür konforu sağlayacak şekilde tasarlandı.

Peninsula Gardens’daki bütün odalar muhteşem bir deniz ve gün batımı manzarasına bakan teraslara sahip ve odalarının hepsi, istenmesi halinde geniş tek kişilik yataklar halinde ayrılabilen dev boy yataklarla çok yüksek standartlara uygun olarak döşendi.

Şık mobilyalara, modern tasarıma ve lüks oda takımlarına sahip bu ferah odaların her biri lüks bir butik otelden bekleyeceğiniz, fakat konaklamanızı akılda kalıcı bir deneyim haline getirmek için beklentilerinizin de ötesinde sağladığımız kaliteli hizmet standardı sunuyor.

Ivory

Ivory yastıklı rattan koltuklara sahip geniş bir terasa sahiptir. İkinci binada bulunan Ivory, deniz tarafından bakıldığında solda üst kattadır. Münferit havuz yoktur!

Lapis

Lapis üst katta, deniz tarafından bakıldığında ikinci binanın ortasındadır. Lapis yastıklı rattan koltuklara sahip geniş bir terasa sahiptir. Münferit havuz yoktur!

Onyx

İkinci binanın üst katında bulunan Deniz Manzaralı bir oda olarak sağda bulunmaktadır ve rattan koltuklu bir terasa sahiptir. Münferit havuz yoktur!

Diamond

Diamond oturma alanına ve müstakil bir banyoya sahip geniş bir odadır ve yastıklı rattan koltuklu geniş bir terası bulunmaktadır. Diamond ikinci binada sağda birinci kattadır. Münferit havuz yoktur!

Aquamarine

Aquamarine’in birinci binanın üst katındaki merkezi konumu muhteşem bir deniz manzarasına sahip olmasını sağlamaktadır. Minderli koltuklara sahip teras, günbatımının tadını çıkarmak için eşsizdir. Münferit havuz yoktur!

Genel özellikler

  • Ücretsiz Wifi
  • Çamaşır servisi
  • Havuz
  • Restoran
  • Otopark

Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizi arayın

+90 242 836 18 18