Odalar

Her odadan müthiş bir panoramik manzaranın göründüğü, Likya Sahilinin turkuaz sularına bakan bu otelin bütün odaları her tür konforu sağlayacak şekilde tasarlandı.

Peninsula Gardens’daki bütün odalar muhteşem bir deniz ve gün batımı manzarasına bakan teraslara sahip ve odalarının hepsi, istenmesi halinde geniş tek kişilik yataklar halinde ayrılabilen dev boy yataklarla çok yüksek standartlara uygun olarak döşendi.

Şık mobilyalara, modern tasarıma ve lüks oda takımlarına sahip bu ferah odaların her biri lüks bir butik otelden bekleyeceğiniz, fakat konaklamanızı akılda kalıcı bir deneyim haline getirmek için beklentilerinizin de ötesinde sağladığımız kaliteli hizmet standardı sunuyor.

Amethyst

Amethyst birinci binanın üst katındadır. Sağdaki bir dış oda olan bu oda harika bir deniz manzarasına sahiptir.

Opal

Opal ikinci binanın ortasında, zemin kattadır. Büyük boy rattan koltuklar ve şezlonglarla donatılmış ve renkli saksı bitkileriyle dekore edilmiş geniş bir terasa erişim sağlayan oldukça geniş bir teras kapısı vardır.

Coral

Sırtınızı denize döndüğünüzde Coral sağda, ikinci binanın birinci katındadır. Her iki tarafta harika manzaralara sahip bir dış cephe odası olan bu oda, balkonun kenarına uzanan ve denize tepeden bakan bir serinleme havuzuna sahiptir.

Emerald

Denizden baktığınızda Emerald her iki tarafında muazzam manzaralara sahip bir dış cephe odasıdır; birinci binanın üst katının solundadır.

Amber

Bir süper lüks (superior) oda olan Amber birinci binanın ortasında, birinci kattadır. Öndeki havuz bu kattaki en büyük havuzdur. Odanızdan dışarı adımınızı attığınızda neredeyse doğrudan havuza dalabilirsiniz. Rahat şezlonglarıyla teras müthiş deniz manzarasının ve günbatımının tadını çıkarmak için harika bir yerdir.

Pearl

Pearl ikinci binanın ortasında, birinci kattadır. Merkezi konumu müthiş bir deniz manzarası sağlamaktadır ve gün batımını izlemek için en uygun yerdir.

Genel özellikler

  • Ücretsiz Wifi
  • Çamaşır servisi
  • Havuz
  • Restoran
  • Otopark

Saat 08:00 ve gece yarısı arasında oda servisi mevcuttur; yerel fiyatlar geçerlidir.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizi arayın

+90 444 6761