Odalar

Her odadan müthiş bir panoramik manzaranın göründüğü, Likya Sahilinin turkuaz sularına bakan bu otelin bütün odaları her tür konforu sağlayacak şekilde tasarlandı.

Peninsula Gardens’daki bütün odalar muhteşem bir deniz ve gün batımı manzarasına bakan teraslara sahip ve odalarının hepsi, istenmesi halinde geniş tek kişilik yataklar halinde ayrılabilen dev boy yataklarla çok yüksek standartlara uygun olarak döşendi.

Şık mobilyalara, modern tasarıma ve lüks oda takımlarına sahip bu ferah odaların her biri lüks bir butik otelden bekleyeceğiniz, fakat konaklamanızı akılda kalıcı bir deneyim haline getirmek için beklentilerinizin de ötesinde sağladığımız kaliteli hizmet standardı sunuyor.

Platinium

Platinum ilk binada solda bulunmaktadır. Bu oda modern Akdeniz tarzı dekorasyonuyla, lüks oda ve yatak takımlarıyla şık bir biçimde donatılmıştır.

Ruby

Bir dış oda olarak Ruby, geniş ve yılankavi bir serinleme havuzuna ve çift kişilik bir sedirle, renkli çiçeklerle, gölgeliklerle ve şezlonglarla dekore edilmiş harika bir terasa sahiptir.

Genel özellikler

  • Ücretsiz Wifi
  • Çamaşır servisi
  • Havuz
  • Restoran
  • Otopark

Saat 08:00 ve gece yarısı arasında oda servisi mevcuttur; yerel fiyatlar geçerlidir.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizi arayın

+90 444 6761