Takip et :

Hayvan Dostu Odalar

Hayvan Dostu Odalar

Hayvan Dostu Odalar

KÖPEĞİNİZLE GELİYORSANIZ!

Peninsula Gardens olarak, evde köpeğinizi bırakmanın ne kadar zor olabileceğini anlıyoruz ve tüylü arkadaşınızı ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Rezervasyon: Köpeğinizle seyahat edeceğinizi belirtmeniz ve "Köpek Davranış Politikası" sayfamızı kontrol etmeniz gerekiyor.
Varışta: Köpeğiniz rahatça uyuyabileceği bir yatak, bir kase ve 'Rahatsız Etmeyin' işareti sağlanacaktır.
Her ihtimale karşı: Köpeğinizi kurutmak için açık hava su çeşmesi ve bir havlu kullanabilirsiniz.

Görüşmek üzere!


Hayvan Sever Politikamız

Peninsula Gardens olarak, köpek severiz ve köpeğinizin gerçek bir aile üyesi olduğunu anlıyoruz. Konaklamanız süresince köpeğiniz için evden bazı konforlar sağlamakta mutluluk duyuyoruz. Kaş, tüylü arkadaşınız için yıl boyunca birçok yürüyüş seçeneği sunan ideal bir destinasyondur. İyi huylu köpekler, küçük bir ek ücret karşılığında kabul edilmektedir. Her odaya sadece bir köpek kabul edilmektedir. Rezervasyon yaparken, köpeğinizle seyahat edeceğinizi bize bildirin lütfen.

Peninsula Gardens, istek üzerine şu olanakları köpeğiniz için sağlar: Yatak ve su kapları.

Otel
Lütfen otel içinde köpeğinizi bir tasma veya taşıyıcı içinde tutun. Diğer konuklar için lütfen evcil hayvanlarınızın ardından temizlik yapın ve onları her zaman doğrudan kontrolünüz altında tutun. Hijyen nedenleriyle, köpekler restoran alanına, fitness alanına veya spaya alınmamaktadır.

Oda
Temizlik işlemi sırasında köpek ile yürüyüş yapma fırsatını değerlendirmek için önceden resepsiyon ile iletişime geçin. Köpeğinizin iyi olması için, tüm gün yalnız bırakılmaması gerektiğini hatırlatırız. Köpek bakıcısı veya köpek gezdirme hizmetlerine ihtiyacınız varsa önceden resepsiyonla iletişime geçin (ek ücretler uygulanabilir).

Sorumluluk
Köpeğiniz birkaç saat boyunca odada yalnız kalabilir, ancak iyi huylu olması gereklidir. Odanızın aşırı temizlik gerektirmesi veya evcil hayvanınızın eylemleri sonucu zarar görülmesi durumunda, otel ek hizmetler ve tamir için ücret talep edebilir. Ayrıca, evcil hayvanınızın diğer konuklara zarar vermesini veya rahatsızlık vermesini önlemenizi bekleriz. Evcil hayvanınız tehlikeli, zararlı veya rahatsız edici olarak kabul edilirse, başka bir konaklama yeri bulmanız gerektiğini belirleme hakkımız bulunmaktadır.

Peninsula Gardens'da siz ve köpeğiniz için harika bir tatil dileriz!